bolak

„Atomová slepice“

V jednom zahraničním snímku na kterej sem se kdysi koukal byl odkaz na film „Atomová slepice“, ale nikde na internetu sem nic takovýho nenašel. Zkoušel jsem i různě překládat a vymejšlet, jak by se to mohlo menovat anglicky, ale bez efektu. Netušíte o co by se mohlo jednat?

Nejlepší odpověď
Led_

Nepíšete o aký snímok ide.
Zjavne ide o prezývku „ATOMIC CHICKENS“ prerastené živočíchy geneticky zmenené vplyvom jadrových výbuchov.

Them!
USA1954 Horor
Nukleární zkoušky prováděné v poušti severozápadní části Ameriky mají za následek zmutování mravenců, z nichž se stávají gigantické obludy. Hororový dav lezoucích a drápajících se mutantů z jejich obrovských katakomb může zastavit pouze specializovaný tým vědeckých profesionálů s pomocí zkušené a plně vyzbrojené vojenské armády…(oficiální text distributora)
http://www.csfd­.cz/film/40823-them/

Další odpovědi
honza19hk

to je slepice po výbuchu Fukušimy.

bolak

teď mě ještě napadlo, oni se v tom filmu myslím bavili o Ed Woodovi a ten natočil Atomovou nevěstu, neoficiální název „Bride of the Atom“, tak je klidně možný, že z toho „bride“ překladatel udělal „bird“ a z „bird“ pak slepici, ale je to hodně „kdyby“ :)

Led_

Nakoniec dojdeme na to, že pôvodne ste chcel ísť do obchodu kúpiť kura :))

Led_

Mne sa to aspoň občas stáva :)

bolak

Led_: já vlastně ani nevím, už je to delší dobu a ani už si nepomatuju ve kterým filmu to bylo, každopádně to byla jen zmíňka, nic víc, takže stejně asi nepoznám jestli je to ono :)

Led_

Tak si pozrite ten film, bola to vlastne biblia hororu genetických mutácii.
podľa neho vlastne nakrútili tie ostatné horory