Mekel

Kluk se i po roce po odmítnutí chová divně. Myslíte, že i po tak dlouhé době je uražený? Mstí se mi?

Ahoj, před rokem jsem odmítla kluka. Teď po roce jsme se sešli s našimi společnými přáteli. Přidala jsem si ho na FB, normálně jsme si psali, říkal, že na sraz půjde a těší se. Když jsem napsala, že půjdu na sraz já do naší společné skupiny s přáteli, napsal super. Na srazu se choval divně, neměla jsem z toho dobrý pocit. Po srazu jsem mu napsala zprávu, jestli by se nechtěl vidět (chtěla jsem s ním mluvit, říct mu proč jsem tenkrát odmítla…). Jen si to zobrazil a nic neodpověděl. Myslíte, že i po 1 roce je uražený? Přijde mi to zvláštní, když mi normálně odepisoval…

Odpovědi
anonym

Asi. [sarcasm]Asi tento čin naplnil jeho prázdnou a zbytečnou duši nekonečným zlem. Do hlavy mu začaly proudit myšlenky nekonečné zhouby a tužby přání pomalé smrti. Ve svém nově vybudovaném zločineckém doupěti nyní spřádá plány, jak by se mu pomsta mohla vydařit[/sarcasm] Možná neměl čas, ale vaše jáství je holt tak velké, že musí uvažovat co nejvíce o sobě.

iceT

Ten sraz byl naživo? Jestli jo, tak se nediv, že se choval divně, ono naživo se člověk bude chovat jinak, než za monitorem počítače.
Třeba o tebe opravdu stál, a tys ho odmítla, a on teď neví, co má myslet, když se s ním chceš setkat. O vysvětlování toho, proč jsi o odmítla, zřejmě nestojí, a nestál by nikdo.

mosoj

Jak vidíš, nechtěl.

NoFear

Třeba jsi divná ty. ;) Taky možnost. Nezavrhuj ji tak brzy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.