HarpPlayer

aplikace pro nahrávání telefonického hovoru

Pro člověka po mrtvici – s totální ztrátou paměti – potřebuje si rychle V PRŮBĚHU HOVORU nahrát diktované telefonní číslo, adresu, či pokyny od příbuzných …
Existuje prosím nějaká univerzální aplikace na mobilní telefon s Androidem?
Díky moc…

Nejlepší odpověď
Dochy

Používám „call recorder“ od Appliqato Software. Nefunguje na všech telefonech. Obvykle ale ksyž se ji podaří nastavit, tak už funguje spolehlivě. Já ji mám nastavenu tak aby nahrávala vše, zůstává asi 10 posledních hovorů, pak se přemažou pokud je neoznačím na uložení.

Další odpovědi
elkon

V zařízení Android otevřete aplikaci Telefon .
Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Nastavení Nahrávání hovorů.
V sekci Vždy nahrávat zapněte možnost Čísla, která nemáte v kontaktech.
Klepněte na Vždy nahrávat.

HarpPlayer

Bohužel… mám Androidí tel. Samsung Galaxy A40 – a nikde tam tyto možnosti nejsou… 😐

Jiří Bohumil

Pokud nebude fungovat aplikace, tak vyměnit telefon. Xiaomi, za celkem velmi přijatelnou cenu, toto všechny již v Androidu mají.