Jak to udělat, aby volající na mé číslo po zvednutí telefonu uslyšel: „váš hovor je monitorován“?

Mám Lenovo A660.

Děkuji, Dochy, za radu – nevyzkouším! Ptáte se, proč a nač to je dobré. Kdykoliv volám na úřad, banku, operátora… tak se mi ozve to protivné „váš hovor bude monitorován…“. I já chci, když mi někdo zavolá z uvedených, aby slyšel nemlich to samé dříve, než přijmu hovor. Stačí to na vysvětlení?

Nejlepší odpověď
Dochy

Můžeš, po zvednutí, telefonu prohlásit: „Váš hovor je monitorován“!
Je to univerzální, půjde to i na jiných typech telefonu 😉

Další odpovědi
lexx

a k čemu to dobré, tak například…

zjentek

Po zvednutí nebo před zvednutím? Znám způsob, jenže ve vyzváněcích melodiích a hláškách jsem na internetu nic podobného nezaznamenal. Tak jedině s takovou vyzváněcí hláškou nově přijít na trh a krom odpovědi můžeš být i rychle v balíku.
Po zvednutí telefonu už seš na lince, to už tam žádný hlášky padat nemůžou.

A jestli ti jde o to, že máš v mobilu nahrávací software a chceš být zákonně krytej, když volající nahráváš, tak si tu hlášku o tom, že hovor bude monitorován, namluv na diktafon v mobilu sám a pak si ji nastav jako vyzváněcí tón ..později to pro soud bude akceptovatelné.

zelí

Popros operátora, ale téměř jistě ti nevyhoví nebo ti to za tu cenu nebude stát.

anonym

Můj kamarád , když se tam ozve tato hláška, tak řekne PROMIŇTE, ALE JÁ VÁŠ HOVOR NAHRÁVÁM JAK OTRAVUJETE LIDI, a dost často na druhém konci to někdo položí.

Czedicz0

Spíš nahráván. Obraz v hovoru není.

Dochy

Já Tě chápu, ale problém je v tom, že pokud to budeš mít jako vyzvánění, pak to volající strana může slyšet třeba 5× než se dozví že na ni se(všakvíšco) a nezvedneš to, nebo třeba taky vůbec pokud to zvedneš hned. A pokud by Ti nějaký SW dovolil to tam dát poté co zvedneš telefon, tak to bude znamenat, že ty sice zvedneš telefon, ale třeba 10s budeš muset počkat než ta hláška dohraje (a aktuálně nevím o SW který by to na mobilu dovolil – ale také jsme ho nehledal). Takže to že to řekneš sám mi přijde nejschůdnější – a dokonce to pak můžeš snadno vynechat, pokud Ti bude zrovna volat kamarád jestli nepůjdeš na colu 😉

anonym

dochy. matně si vzpomínám, že když jsem kdysi volával kamarádovi, tak místo vyzváněcího tónu bylo slyšet: vydrž, prťko, vydrž… a zněla mezitím muzika. Pravděpodobně si tuto hlášku stáhl z netu. Před x lety to bylo v módě.

Dochy

Ano, změnit vyzváněcí tón jde, však to píšu (jo asi jsem nepoužil správná slova)… ale je tam problém, že nezajistíš kolikrát se to má volajícímu přehrát..

zjentek

aa proč v doplnění vysvětluješ důvody, když jsi v mý odpovědi dostal návod, jak to udělat?

anonym

zjentek, to, co mi radíš, je proveditelné jak? To, jak popisuješ, je asi tak, že si k někomu přiřadím toto vyzvánění, ale to budu slyšet já, pokud mi dotyčný bude volat!

zjentek

Tak dobře. Podívej, až se přestaneš zabejvat češtinou a začneš předstírat, že se zabejváš dotazem, kterej jsi položil, pochopíš to i ty. Ale možná taky ne. To ale nikomu nevadí.