Lenscha

Je možné zjistit text SMS ? Jakože třeba co jsme si s někým psali před měsícem?? Buď od O2, nebo policie??

Nejlepší odpověď
jennysh

Ano, je to možné.

Další odpovědi
quentos

Jestli se nemýlím, nedávno naši úžasní poslanci schválili zákon, podle kterého se tyto údaje mají po určité době mazat. Dočkali se vlny nesouhlasu zejména právě od kriminálky. Ale měsíc to nebude, ten se snad zjistit pořád dá.

KdoSiOdJinud

na nedávné konferenci padly dotazy právě na toto téma: situace je taková, že operátor nemusí data vydat, nicméně je má

Jak jinak by dokazovali věci ve sporech, které svým nekalým jednáním často vyprovokují :)

anonym

http://solari­.com/articles/da­tabeast

gepik

Nemyslím si, že se nahrávají celé hovory a texty SMS, archivují se volaná čísla a časy volání. Policie si své odposlechy nahrává sama. Od operátora dostane právě jen volané číslo, čas a délku hovoru.