akvidzerp

Anketa-kategorie

Jakou máte oblíbenou kategorii odpovedi.cz ?(u mně ta 6. odpověď)

Nejlepší odpověď
annas

Kultura a společnost

Nejvíce mě zajímají otázky z literatury, jazyka a historie. Ale často je tazatel vkládá i do aktualit. Občas i některé dotazy z oblasti internetu. Jiné dotazy, jak kdy.

Další odpovědi
briketka10

Aktuality a zábava

ještě ráda mrknu do hudby a filmu, protože tady z někoho vypadne dobrý psycho co si já hned stáhnu :DD
a hudbou žiju, když můžu někomu pomoci najít skladbu tak pomůžu, ale většinou mě někdo předběhne, nebo nenacházím :D

Kohut57

Kultura a společnost

Doplňuji:
Zajímají mě všechny kategorie, v technických se více přiučím a dozvím, kulturou žiji, tak mnohé vím a společenské mě vyloženě baví. Rád houbařím a vyznám se.

anonym

Právo a zákony

Většinou právo a zákony, také účetnictví. V tom se dobře orientuji díky dlouholeté praxi.
Nezabrousím do techniky, ta mi celoživotně k srdci nepřirostla a od zkušenosti, kdy se přede mnou urvala na dílně železná tyč z opracovávacího automatu a zabodla se do zdi mám ze všeho mechanického docela vítr. Hlavně ze strojů.
Na můj vkus je tu málo otázek o sportu.
Bavit a vykecávat se chodím do aktualit a zábavy.