BeRaut

Mohu mít 500ml plechovku piva v příručním zavazadle v letadle?

Zdravím, chtěl bych domů vzít jednu, dvě plechovky piva z Bulharska, ale nevím, jak to je s příručním zavazadlem, když maximální nádoba je 100ml a plechovkove pivo má 500ml, jestli s tím máte někdo zkušenosti, prosím poraďte, děkuji. <3

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nelze, příruční zavazadla se kontrolují všechna. Jedině koupit piva až v tranzitním prostoru (nebo samozřejmě lze piva dát do odbaveného zavazadla).

Další odpovědi
Ametyst

Jediná možnost je koupit pivo až po odbavení. Tranzitní prostor pro čekání na letadlo má mnoho lákadel, včetně obchodů se vším možným sortimentem. Taška s pivem bude mít pečeť, aby bylo jasno, kde byla koupená, a že je legální mít ji jako příruční zavazadlo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.