Nevíte někdo jak by se mohla projevovat alergie na ananas?..Nebo jestli to
je alergie-nedávno jsem měla ananas a potom co jsem ho snědla mě začal
svědit a pálit jazyk, uvažovala jsem jestli to nemuže být alergie..?
Doplňuji:
supr čupr :D :) děkuji
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5944 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Nene, to alergie není. Mě se to tada ještě nestalo, ale mým dětem a
především tchýni se to dělá.
To máte ten jazyk odřený, protože, ač se to na první pohled nezdá, tak je
ananas velmi drsný. A to vám ten jazyk poškrábalo.
Takže se nebojte…
| 0 Nominace Nahlásit |
ahoj nikuško – to se mi stalo taky měla jsem takový divný pálivý jazyk a potom to přestalo a myslím si že to je něco s chuťovými buňkami
|
0
před 5944 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Nedotykala jste se jazykem,usty te ananasove kury?Jestli ano,tak neni
divu.
jinak alergii muzete mit na cokoliv,klidne i na ananasovou duzinu
|
0
před 5944 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2022 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1589 | |
| zjentek | 1292 | |
| elkon | 1138 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 962 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |