Erik 0_58

Jaké přijmy si obstarat, když budu na střední škole?

ale jaké přijmy si obstarat když budu na střední škole? co třeba?

Nejlepší odpověď
cochee

V předchozí otázce ses na něco ptal a dostal jsi kladné odpovědi. Ale nikdo nepsal, že je to „hop na krávu a je tele.“ Není to vůbec jednoduché a pokud se musíš ptát na to, co v této otázce, tak ti musím bohužel oznámit, že pro tebe to bude nejspíš nedostupná meta. To totiž není otázka toho, že ti to někdo napoví a ty podle toho pohodlně pojedeš. To si musíš vymyslet sám, aby to bylo originální – takzvaně zaplníš mezeru na trhu – a zároveň na to „mít koule,“ aby sis za tím šel jak slídící pes a nic tě neodradilo.

Další odpovědi
ivzez

Zaměstnání, podnikání, …

To podnikání, pokud budeš mít zajímavý nápad
(tj. pokud tě napadne něco, zač budou lidé ochotni platit),
je podle mne pravděpodobnější.

Dokud máš jenom základní vzdělání, není moc velká
šance získat finančně více hodnocenou práci.
Snad – kdybys měl talent – nějaká umělecká činnost…

Drap

Dostatečně velké. U každého to bude jiná suma. Záleží na standartu který si chci udržet a na výši vydání.