jirinka001

Zdravotní sestra s pajdákem?

Budu se hlásit na zdravku a na pajdák, ale bojím se, že se třeba dostanu na pajdák ale ne na zdravku. Mamka někde četla, že když budu mít pajdák s maturitou, můžu si pak udělat vysokou na zdravotní sestru. Ale nevíme to jistě. Omlouvám se jestli je to trochu nesrozumitelné :)

Nejlepší odpověď
gecco

Ano – jakmile úspěšně absolvuješ SŠ, můžeš se přihlásit na libovolnou VŠ nebo VOŠ.

Další odpovědi
Drap

Mamka četla správně

zzzlatokopka

Na vysokou na zdravotní sestru (Bc. nebo Mgr.) můžeš jít když vystuduješ jakoukoliv školu ukončenou maturou, třeba i vyučená prodavačka s maturou si tam může podat přihlášku, problém ji nastane, až když ji příjmou:-)))

Nejlepší je předtím jít na zdrávku nebo na gympl:-)