Louise:3

Kdyz budu mit na vyzo dvě trojky,přijmou me na pedagogickou skolu?

?????????
Doplňuji:
nepisu háčky ani čárky:D
ps. kde mám chybu?
myslela sem Sš:)

Nejlepší odpověď
Drap

To ti tady nikdo nedokáže říct. Každá škola má jiné požadavky. Nepíšeš na kterou konkrétní školu se ptáš. Na každé škole je jiný zájem o studium. Někde se hlásí studentů několikrát více než je možno přijmout, na jiných školách jsou rádi za každého studenta.
Zkus se zeptat na té konkrétní škole.

Další odpovědi
zzzzz

To záleží na tom, kolik lidí se bude hlásit. Jakou střední nebo VŠ? VŠ na známky moc nehledí, mají svoje přijímačky.

Kelt

Nezlob se, ale když neumíš ani napsat správnou českou větu a chceš dělat pedagoga a učit jiné, tak ty dvě trojky , to je třešnička na dortu. Dvě chyby v otázce, asi ne. Pokud nemáš někoho známého. Ale možné je všechno. Přihlášku si dát můžeš.

jáára

NE

msi

To víš, že jo prosimtebe.

Sabeth

Chyby: kdyby jsme přehlédli diaktriku, tak za čárkou má být mezera, myslela 'J'sem, a třeba velké písmena na začátku věty.

annas

Vaše otázka je opravdu nesmyslná. Z dotazu vyplývá, že máte 2 trojky, a přesto máte vyznamenání. Že by se změnila pravidla?
Nemluvím o výrazu vyzo…

Nikdo nemůže vědět, zda budete přijata. Ptáte se na nesprávném msítě. 🙂