Avatar uživatele
TheTigerCz

Jaký máte názor na to, že jsem se jako řidič přihlásil do aktivních záloh?

Aktivní záloha a řídič kamionů

Dobrý den
Přihlásil jsem se do aktivních záloh
Problém je že jsem řidič mezinárodní kamionové dopravy nejsem obézní a sportuji během přestávek
Teď k jádru problému není to blbý mně to je teda blbý že člověk který řídí nákladní auto se hlásí do aktivních záloh a o za dva tři roky bych chtěl nastoupit do armády
V aktivních zálohách budu střelcem ( pěšákem)
Co si o tom myslíte o tom vy že jde řidič do aktivní chlazení záloh

Zajímavá 0 před 1919 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Palpatine

Co si o tom myslím já není podstatné. Já bych v tom problém neviděl. Každý se musí nějak živit. Proč by ti jakožto vojákovi mělo vadit co jsi dřív dělal? Tam se o to nikdo zajímat nebude pokud nemáš kriminální minulost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

To „chlazení“ je tam asi omylem.
Já si myslím, že je to v naprostém pořádku, pokud se zdravý člověk přihlásí do aktivních záloh. Na civilní profesi vůbec nezáleží. Nechápu ten problém nebo co je na tom blbého.
Snad, že byste chtěl řídit náklaďák i v armádě? Z toho si nic nedělejte, armáda si každého zařadí, kam potřebuje, bez ohledu na jeho ambice, tak už to chodí odpradávna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Netuším jaký v tom vidíš problém.

Pro ostatní: Dotaz je na aktivní zálohy, takže otázky typu „co potom“, „cos dřív dělal“ apod. postrádají smysl. Zůstane mu současný život, jen se upíše, absolvuje výcvik, občas nějaké cvičení, pokud se stane průser, dostane povolávací rozkaz dříve než my ostatní odvedenci či civilové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Chválihodné. Také jsem příslušníkem AZ, letos končím z důvodu dosažení max. věkové hranice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Je to každého věc, ale na vojně nemůže člověk být až do důchodu, je to na pár let a co potom? Pokud bych měl solidní zaměstnání, nešel bych do toho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Pokud to bude lepší než řidič tak to berte všema deseti, Ovšem naše armády mají trochu smůlu v roce 1918, konec slouhy Monarchií a jeho rodině v roce 1938 Anglie, Francie, Skopčáci armáda v záloze na okrasu, v roce 1948 nebyla zapotřebí bylo nadšení pro soudruha Gottwalda, v roce 1968 armádu by zašlápla během týdně spřátelená vojska Varšavské smlouvy / mimo Rumunska / no a v roce 1989 při hedvábném sametu postačilo bojovně řinčet klíči a komunisté statečně předali moc a někteří z nich dokonce začali budovat kapitalismus s českou tváří

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

Dochy, přečti si dotaz pořádně, chce jít do armády.

před 1918 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Aha… Aktivní zálohy jen jako přestupní stanice… To jsem přehlédl.

Přesto stále netuším jaký v tom vidí problém. Pokud ho přijmou… Nebude jediný kdo změnil profesi.

před 1918 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek