Richard6578

Nemáte někdo zkušenosti s aktivací data SIM karty v Itálii?

Aktivace data sim v italii

Zdravim, jsme v italii, prosel nekdo v posledni dobe aktivaci sim karty operatora wind?
Koupili jsme simku, 30gb dat, prokazali se ridicakem. Prodavac rikal, ze za par hodin bude aktivni. Karta se tvari aktivne, da se na ni zavolat, jejich appka hlasi 30gb zbyvajicich dat, ale internet nefunguje a je to uz dva dny.

Je potreba udelat jeste neco?

Dekuji mnohokrat

Nejlepší odpověď
Arne1

Na té SIMce povolit datové přenosy a případně i roaming. Případně zajít do nejbližšího shopu operátora aby se na to zkušeným zrakem mrkli.
Mimochodem, česká vám nestačila ?

Další odpovědi
elkon

Musíte mít aktivaci operátora, který komunikuje s vaším operátorem doma. Stačí vám vaše simka z domova. Bude to za stejnou cenu jako doma.

Dochy

Arne: Kdo a za kolik v ČR nabízí 30GB? A ještě v roamingu?

elkon: Jakou aktivaci a s jakým operátorem doma? Je v itálii a pořídil si italskou SIMku, takže by mu měla běhat italská data.

Dochy

Jestli dobře koukám, tak Ti italové za 14E měsíčně (cca 350kc) nabízí 40GB a neomezené volání (berte s rezervou, neumím italsky)