Gabcik

Ako sa volá taký rýchly „elektrický bzum“ v hlave?

Tento rýchly bzum trvá možno len 1 sekundu a prechádza z ľavej strany hlavy, do pravej, alebo naopak.

Pôvodne som si myslel, že to je tinitus, ale ten je opisovaní ako bzučanie, toto je ale len 1 silný bzum.

update: stalo sa mi to len 3 krát a to kedysi dávno počas zaspávania
A nemyslím si, že to je syndrom explodujúcej hlavy, pretože ten je opisovany ako niečo otravné, ale tento bzum nie je

Odpovědi
Ametyst

Stane se to při usínání? Může to připomínat výstřel z pistole uvnitř hlavy? Pak je to syndrom explodující hlavy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.