Lidske_mlade

Poradíte s názvem filmu, jehož popis je v doplnění?

Ahoj,prosím vás potřebuju pomoct z filmem. Pamatuju si jen útržek. Chlap s ženskou se potkají někde v kavárně.

Nebo na ulici zhruba po 3–10 letech a chlap si mezitím adopotoval holčičku nebo chlapečka když byl v cizině. Já vím popis jak hledám kluka z autobusu ale fakt nevim.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… a nebylo to vo tom, že jeho máma byla psycholožka, a von začal chodit s její pacientkou (o dost starší, jelikož jí psycholožka poradila, ať si najde zajíčka), pak se rozešli, a po několika letech ho potkala v kavárně s adoptovaným děckem z afriky ???

… v tom případě se film jmenuje: Prime https://www.csfd­.cz/film/186971-prime/prehled/