Tomáš 210

Neznáte někdo způsob, jak mohu najít bývalé spolužáky?

Ahoj potřebuji radit. Hledám svou spolužačku z prvního stupně základky je to už 6let co jsme odešli z prvního stupně, od té doby jsme spolu nebyli v kontaktu. Vím jen, že se přestěhovala do Hradce tam vychodila druhý stupeň. Na netu jsem si našel její spolužáky z druhého stupně, ale nikdo o ní nic nevěděl, že prý se s nikým nebavila a FB nemá. Takže jediný co mám tak je asi dva roky stará fotka přibližné datum narození bývalé město ve kterém bydlela, její bývalou školu a někde jsem zaslechl, že snad se dostala někam na vojenskou školu, ale co je na tom pravdy nevím. Neví někdo nějakou aplikaci či něco kde bych mohl zjistit kde ji najít?

Ahoj neznáte někdo způsob jak najít bývalé spolužáky?

Odpovědi
Hufnágl

Zkus to, co je v odkaze a snad se ti poštěstí. : https://najdis­poluzaky.cz/

Pepa Brhel

Čas se zamyslet..
..jít dál a nebýt stolker..

..... Pro jedno kvítí slunce nesvítí

Rokio

Pokud znáš jejich jména, tak přes Facebook. Hodně lidí je zde registrovaná.

Lišák24

Zkus pořád Poštu pro tebe, ale nejsem si jistý,jestli není až od 18+..