Patrik3105

Ahoj, mám zablokovaný displej v mobilu a nemůžu se do něj dostat, poradíte mi prosím?

Měl jsem v něm gesto, které jsem následně zapoměl. Zkoušel jsem to znovu a znovu než mi to napsalo : Přihlašte se pomocí účtu Google .Ale v mobilu nemám zapnutý ani přenos dat ani wifi. Takže když zadávám správné přihlašovací jméno a heslo tak mě to do něj nepustí. Napíše mi to jen : Neplatné uživatelské jméno nebo heslo. Prosím má někdo tip jak se do něj dostat?Bud ho resetovat do původního nastavení nebo tak. Ale pouze přes počítač,do mobilu se nedostanu:( . Prosím poradte, Děkuji :)

Nejlepší odpověď
www

Viz Android fórum, diskuze:

Zdroj: androidforum.cz/od­blokovani-displeje-t5758.html