AskNoName

Jak opravit nefunkční displej na mobilu?

Ahoj. Ráno mi šlapal mobil (lenovo) úplně bez problému ale teď mi nefunguje displej. Mám dotykový mobil, ale teď už dotykový nějak není :D Vůbec nereaguje na dotyk… Zkoušela jsem vyndat baterku aby se restartoval ale stejně nejde… Nevíte čím to je? Budu ho muset dát na opravu? Co s tím?

Odpovědi
Lamalam

Pokud si to neumíš opravit sama, tak ti asi nic jiného než servis, nepomůže.

gecco

Pokud nepomohlo ani vyndání baterky, sama to nevyřešíš – opravdu se budeš muset obrátit na servis.

AskNoName

A jak bych si ho mohla opravit sama?