smoulinkaq

Poradíte, jak mohu obnovit suchý lak na nehty?

DĚKUJI

AHOJ jak obnovit suchy lak na nehty?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky

Odpovědi
marci1

Pár kapkami odlakovače na nehty (ne obyčejného), ale tzv. „thinner“. 🙂
https://www.neh­tik.cz/odlako­vace-a-cistice/redidlo-laku-thinner-50-ml-tasha/

Roman71

Smoulinko, chce to znát, čím je lak na nehty ředěný (konkrétní typ rozpouštědla), který lze při „oživování“ laku po kapkách za současného míchání zkusit přidávat. Jinak bych se o to raději nepokoušel a koupil lak nový. Tvé nehty mohou být na taková továrně neschválená rozpouštědla citlivé a můžeš si je poškodit!