England1522

Ahoj, dá se domluvit s Angličtinou v Řecku a nebo ve Španělsku když tam mají svůj úřední jazyk …a angličtina je světov

Nejlepší odpověď
quentos

jasně že dá, anglicky se domluvíte všude. Jak ve Španělsku, tak v Řecku jsem byl a domluvil jsem se anglicky bez problému.

Další odpovědi
hanulka11

ano dám za pravdu quentosovi v obou zemích se domluvíš bez problémů -jo musíš ale narazit na toho, kdo angličtinu umí …ti starousedlíci /bábušky a dědouškové /ve vesničkách ale angličtinu neovládají,ale dá se s nimi domluvit jinak -jsou milý a vstřícní

Hanny10

Ano, v Řecku se da anglicky domluvit v pohode. Lide jsou zde obětaví, pomuzou, kdyz je treba. Ja jsem se v Recku domluvila dokonce i česky.:)