Mili @

A umíte zpívat? Já „zpívám blbě, zpívám ráda“!

Doplňuji:
Já si taky jen tak krákorám, ale opatrně, aby mě nikdo neslyšel…!
🙂

Nejlepší odpověď
anonym

já bych z fleku mohla imitovat vrány

Další odpovědi
Miroslavst

Já nezpívám.
Minule jsme tady měli opraváře a když se ho manželka ptala co za to, tak jí říká ať mu buď dá nebo zazpívá. Já přišel domů a ona mi říká: „Jsem snad nějaká zpěvačka?“. :D:D

hanjimka

Znám to,ale zpívám ráda nejraději sama doma nebo ve velkém sboru různě alkoholem posilněných lidí.

mojitek

ja zpivam taky blbě…a jeste k tomu nerad

Elk

Zpívám rád a je to ma mně doufám znát… Napsal jsem si pár písničeka doma natočil 3 CD /jenom s kytarou a kámoškou/. Některé se dají i poslouchat. Jsou na Uložto – Elk – Index. To jen tak na margo. A navíc, zpěv je zdravý, doporučuji!