xiperio

A co tak to dát na termínovaný vklad?

Kolik můžou být úroky z 1 bilionu na termínovaném vkladu za 4 dny? Kdyby si zřídili termínovaný vklad v jiné bance? A až by je banka vyzvala, tak by ihned vrátili. Něco by to vydělalo.
https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/tolik-nul-jsme-v-zivote-nevideli-banka-omylem-pripsala-paru-na-ucet-pres-bilion-40365058#source=hp&seq_n­o=9&dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=jkEerVgq9Mq-202107011247&­dop_id=40365058&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
terry

Moc o tom nevím, ale obávám se, že na 4 dny snad ani termínovaný vklad/účet zřídit nelze.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PetraČernin

vzhledem k tomu, jaké nula nula nic dávají banky na termínovaných vkladech, o čemž se můžete přesvědčit třeba tady: https://lunde­a.com/cs/spore­ni/terminovany-vklad/ by to byla mrzká výplata za bilion. Navíc banky mají limity – neúročí vše.

xiperio

Tak jsem to spočítal. Na 1% roční úrok to dělá za 4 dny zaokrouhleno na koruny 109.589.041 Kč.

Pepa25

Blahopřeji, že umíte počítat.

xiperio

Jen pro zajímavost, kolik by to za ty 4 dny vydělalo, kdyby to šlo.