hapiky

A co když nám příroda pomoci kornaviru jen pomáhá regulovat námi nezvládnutou populační explozi?

To by ale znamenalo, že je příroda na naší straně a že nám nemá za zlé to, co ji provádíme?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

To by příroda měla začít v Africe a ne na starém kontinentě.

Další odpovědi
Ametyst

Myslím že nás varuje před technologiemi, které nás už odlidšťují a ničí. Přitom to je cesta, kterou proti nám vytyčili globální vládci. Nahradí ty “odporné lidi”, jak řekla Clintonová, čímkoliv nelidským.

Drap

Příroda nepřemýšlí jako ty. Chová se podle toho co je momentálně pro ni vhodné. Toto jsou zmatené teorie.

Hlada

Nám tedy žádná populační exploze nehrozí. U nás se ženy vrhly na údernickou práci, mnohé mají dítě s pomocí inseminárora v babičkovském věku a přesto tu virus a úmrtí máme.

Disraeli

Hloupost. Z několika pohledů.

Emefej

Viktorie > proč právě v Africe? Existují přelidněnější kontinenty.

Viktorie II.

Emefej, to máš pravdu, ale viděl jsi pracovat někoho z Konga a někoho z Asie?

Ametyst

Rozhodně by nemusela začínat v Evropě. A přestěhovat Afriku do Evropy je teda hodně blbý nápad.