plebs

80% nákupu v nemocnicích je prováděno mimo režim otevřeného řízení. Je to pravda, nebo dezinformace?

V sektorové analýze korupce je tato informace.

Odpovědi
da ny

Otázkou jste hodil všechny nemocnice v ČR, do jednoho rance .
Neuvedl jste žádný odkaz (!(
Opět jste jen něco vytrhl z kontextu.....
Zákon č. 134/2016 Sb.
Zákon o zadávání veřejných zakázek…, neobchází každé vedení nemocnic.
Obcházejí ho také města, obce a mnoho dalších subjektů (bohužel)..
https://www.kur­zy.cz/zakony/134-2016-zakon-o-zadavani-verejnych-zakazek/paragraf-57/

plebs

Da ny neházím do jednoho pytle pouze nedávno kouzla v Ústí a Jihlavě.

plebs

Da ny neházím do jednoho pytle pouze nedávno kouzla v Ústí a Jihlavě.