Mili @

3.12. zemřel francouzský malíř, grafik a sochař, nar. 25.2.1841 –

  • 80. výročí úmrtí

Doplňuji:
91 výročí – jinak byl to on…
😁

Nejlepší odpověď
kropitko

No?!AUGUSTE RENOIR,,,,
Doplňuji:
Tak chyby, ten to být nemohl,,nemá 80. výročí od úmrtí,,tak nevím, pardon.

Další odpovědi
annas

Pierre-Auguste Renoir, známější pouze jako Auguste Renoir, francouzský impresionistic­ký malíř.

Známé jsou jeho obrazy koupajících se žen.

Jako sochař vytvořil jen jedinou sochu – bustu svého syna.

Doplňuji:
Jen poznámka. Od smrti Renoira uplynulo více než 80 let.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Au­guste_Renoir

vagra

Vaše úvahy jsou správné!
Je velice nepravděpodobné,že by se podle nápovědy ve stejné dny narodili a zemřeli dva různí francouzští malíři,grafici a sochaři.

annas

Kropítko, 3. 12. 1919 zemřel Auguste Renoir, francouzský impresionistický malíř, narodil se 25. února 1841.

Naše odpověď je správná. Mili se zmýlila – není to 80 let od výročí úmrtí.

kropitko

No já jsem zbrkle odpověděla, no a pak jsem to šla vyhledat a všimla jsem si, že mi to nějak nesouhlasí, proto jsem tak reagovala. Myslela jsem, že Mili@ myslí někoho jiného.