patmull

Proč mi nejde přehrát videa na novém stream.cz?

Od té doby co má strem.cz nový design tak mi tam nejdou přehrávat videa. Zkoušel jsem to v Ironu, Chrome, Mozille, Exploreru ale v žádném prohlížeči to nejde. Nechápu proč. Flash player mám nejnovější verzi. Jinak na jiných webech v pohodě (YouTube, Mixer.cz i Facebook) ale na streamu prostě kliknu na video a nic jenom pozadí stránky, ale video vůbec, ani nějaký černý rámeček nebo chybová hláška. Zkoušel jsem i přeinstalovat některé prohlížeče, ale stejně to nejde.

Díky všem co odpoví za pomoc.
Doplňuji:
Fakt to funguje. Díkes.

Nejlepší odpověď
sofid

Mám stejný problém a vyřešil jsem to (sice náročně) ale pomohl mi jeden s odpovědí viz. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-vam-spoustet-videa-na-stream-cz
Doplňuji:
poradil mi stím cochee

Další odpovědi
cochee

Mimochodem, na jiném PC (než na tom, kde jsem dával původní radu) mi to neběží vůbec. Já se s tím s*át nebudu. Viz zdroj. Ale nevím, jak dlouho to nechají funkční.
Doplňuji:
IceT: ty komentáře jsou nově dělané přes Facebook, tak jestli někde nemáš FB v blokováních…

Zdroj: http://old.stre­am.cz/

iceT

Sice nemám tentýž problém,ale třeba mě zase nejdou načíst komenty,např dnes k Darwinovým cenám;kliknu na komentáře a nic.Pěkně to potentovali s novým zjevem stránek.

Bleacher

Taky mi to nejelo, mám chrome, tak jsem zkusil anonymní režim prohlížení a hle, funguje. Problém může být v prohlížeči. (adblock mám aktivní)