Vauible

Proč mi nejde internet?

Dobrý den.
Mám nově nainstalovaný Windows 7 ale nejde mi internet.
Nemám wifi připojení, mám router propojen ethernet kabelem ale u centrum připojení mi to píše „Žádné propojení k dispozici“
Pak jsem to dal analyzovat a napsalo mi to že nemám ethernet drive nainstalovanou. No chce mi ten drive stáhnout ale nejde to protože mi nejde internet -.- Poradí mi někdo?

Odpovědi
Quimby

Stáhni si ten driver z PC odkud píšeš a přetáhni to přes flashku.

postcd

zjisti si jak se ten ethernet driver který to potřebuje jmenuje a pak si to vyhledej na pc s připojením internetu a pokud možno stáhni. A nebo si opiš celý název síťové karty a dávej ho celý/částečně do googlu spolu se slovem driver a příp. i se slovem windows 7 aby sis ho stáhnul (dělej na pc na kteérm internet funguje). Jinak také zkusit aktualizaci ovladačů z windows. Odinstalaci ovladače síťovky apod.

Awe

To je nějaká kravina…Win7 si sám nainstaluje všechny ovladače a aktualizace hned po dokončení instalace