Avatar uživatele
Klarushka

Proč to nejde?

Chci poslat email s přiloženým souborem. A když kliknu na odeslat tak jse mi zobrazí uložívání emailu a nasledně že ukazatel není k dispozici a email jse neodešla , mužete mi někdo poradit proč to nejde?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Rico, Bumbes před 5052 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Může to být:

  • špatná e-mailová adresa,
  • velikost souboru kterou nepropustí filtr odesilatele,
  • velikost souboru kterou nepropustí filtr příjemce,
  • mometální porucha připojení,

Na posílání velkých souborů doporučuju Skype – já už to úspěšně používám nekolik let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

moc velký soubor k odeslání. stačí zmenšit. Ale pro jistotu se podívej do složky odeslané jestli tam opravdu není.
Jinak bude asi v rozepsané a tak to zkus znova a pokud to nepůjde, tak zmenši přílohu v kB

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Taky se mi to zobrazuje při odesílání souboru ptala jsem se známého proč se mi to stává a řekl mi,že se stává při odesílání velkých souborů.Ted když odesílám nějaké smlouvy,faktůry tak jedině přes leteckou poštu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Mě se píše, že ukazatel není k dispozici vždy. Pokud se jedná o platný soubor pro odeslání (tj. do 13MB velikosti), tak se ale po nahrání soubor v pořádku odešle – takže zkusit počkat. Dle rychlosti připojení může nahrávání trvat i desítky minut (v nejhorším případě).

Soubor nad 13MB přes seznam nepošlete.

Ukazatel se nezobrazuje u některých PC (spíše prohlížečů). Pravidlo jsem v tom ještě nehledal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek