Klarushka

Proč to nejde?

Chci poslat email s přiloženým souborem. A když kliknu na odeslat tak jse mi zobrazí uložívání emailu a nasledně že ukazatel není k dispozici a email jse neodešla , mužete mi někdo poradit proč to nejde?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Může to být:

  • špatná e-mailová adresa,
  • velikost souboru kterou nepropustí filtr odesilatele,
  • velikost souboru kterou nepropustí filtr příjemce,
  • mometální porucha připojení,

Na posílání velkých souborů doporučuju Skype – já už to úspěšně používám nekolik let.

Další odpovědi
Miroslavst

moc velký soubor k odeslání. stačí zmenšit. Ale pro jistotu se podívej do složky odeslané jestli tam opravdu není.
Jinak bude asi v rozepsané a tak to zkus znova a pokud to nepůjde, tak zmenši přílohu v kB

panenka

Taky se mi to zobrazuje při odesílání souboru ptala jsem se známého proč se mi to stává a řekl mi,že se stává při odesílání velkých souborů.Ted když odesílám nějaké smlouvy,faktůry tak jedině přes leteckou poštu.

GangstaHelper

Mě se píše, že ukazatel není k dispozici vždy. Pokud se jedná o platný soubor pro odeslání (tj. do 13MB velikosti), tak se ale po nahrání soubor v pořádku odešle – takže zkusit počkat. Dle rychlosti připojení může nahrávání trvat i desítky minut (v nejhorším případě).

Soubor nad 13MB přes seznam nepošlete.

Ukazatel se nezobrazuje u některých PC (spíše prohlížečů). Pravidlo jsem v tom ještě nehledal.