Avatar uživatele
alexandra

Jak přehrát videa na Facebooku?

Nejdou mi přehrávat videa na Facebooku,které tam dali kamarádi a přitom mám nainstalovaný Adobe reader i Adobe Flash player.Chce to po mě nějaký zásuvný modul a když ho odklikám a nainstaluji,tak to stejně nejde.Mám Mozzilu.Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5049 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

třeba Vám pomohou tyto stránky pro odstranění vašeho problému:

Zdroj: http://jasnapa­kablog.mozilla­.cz/334630-co-delat-kdyz-ve-firefoxu-nejde-prehravat-video.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

zkusime trochu pojistit to tvrzení že máte naintalován Flash Player, třeba instalujete verzi pro jiný prohlížeč … předtím než začnete zasahovat do programových souborů firefoxu (což by opravdu nemělo být nutné) přímo zkuste nainstalovat konkrétně tento(*) flash a dbejte na to aby firefox byl při instalaci vypnutý

///

jen male upozorneni, rynkuv odkaz vede na navod, ktery resi prehravani videi jinymi pluginy, nez je prave flash pouzity na facebooku, flash sice neni jediny ktery umi prehravat video z internetu ale na webech ktere ho pouzivaji se bez nej neobejdeme … ten navod neni neuzitecny (pokud by nam slo o hd trailery na apple.com nebo o zive vysilani ct24, ktere k tomu ucelu flash nepouzivaji) ale wm, quicktime ani real v tomto konkretnim pripade nepomohou, je treba skutecne zprovoznit hlavne flash plugin v aktualni verzi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Mě taky chyběl a někdy minulý týden si to stáhlo. Taky mám Mozillu.
Jde mi to normálně.
Asi se ti stalo to, že jsi to nenainstalovala. sice jsi chtěla a možná jen stáhla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bezík

Mně taky nešli přehrávat videa přímo na Facebooku. Měla jsem Mozillu firefox(po automatických aktualizacích) 3.6.23,tak jsem ji odinstalovala a nainstalovala starší už dříve stáhnutou verzi 3.6 a všechno teď jde jak má 🙂

před 4479 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bezík

Nedalo mi to,a pátrala jsem po příčině, proč mi přímo na Facebooku nejdou spustit videa, až jsem na to nakonec přišla.Problém byl v aplikaci Adblock plus, tak jsem ho „vypnula pro stránku Facebook“ a teď už je všechno v pořádku 🙂

před 4479 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a funguje vam prehravani videi na youtube.com ?? .. nebo je to stejna situace jako u fb ?

před 5049 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet