alexandra

Jak přehrát videa na Facebooku?

Nejdou mi přehrávat videa na Facebooku,které tam dali kamarádi a přitom mám nainstalovaný Adobe reader i Adobe Flash player.Chce to po mě nějaký zásuvný modul a když ho odklikám a nainstaluji,tak to stejně nejde.Mám Mozzilu.Děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

třeba Vám pomohou tyto stránky pro odstranění vašeho problému:

Zdroj: http://jasnapa­kablog.mozilla­.cz/334630-co-delat-kdyz-ve-firefoxu-nejde-prehravat-video.html

Další odpovědi
anonym

zkusime trochu pojistit to tvrzení že máte naintalován Flash Player, třeba instalujete verzi pro jiný prohlížeč … předtím než začnete zasahovat do programových souborů firefoxu (což by opravdu nemělo být nutné) přímo zkuste nainstalovat konkrétně tento(*) flash a dbejte na to aby firefox byl při instalaci vypnutý

///

jen male upozorneni, rynkuv odkaz vede na navod, ktery resi prehravani videi jinymi pluginy, nez je prave flash pouzity na facebooku, flash sice neni jediny ktery umi prehravat video z internetu ale na webech ktere ho pouzivaji se bez nej neobejdeme … ten navod neni neuzitecny (pokud by nam slo o hd trailery na apple.com nebo o zive vysilani ct24, ktere k tomu ucelu flash nepouzivaji) ale wm, quicktime ani real v tomto konkretnim pripade nepomohou, je treba skutecne zprovoznit hlavne flash plugin v aktualni verzi.

Miroslavst

Mě taky chyběl a někdy minulý týden si to stáhlo. Taky mám Mozillu.
Jde mi to normálně.
Asi se ti stalo to, že jsi to nenainstalovala. sice jsi chtěla a možná jen stáhla.

Bezík

Mně taky nešli přehrávat videa přímo na Facebooku. Měla jsem Mozillu firefox(po automatických aktualizacích) 3.6.23,tak jsem ji odinstalovala a nainstalovala starší už dříve stáhnutou verzi 3.6 a všechno teď jde jak má 🙂

Bezík

Nedalo mi to,a pátrala jsem po příčině, proč mi přímo na Facebooku nejdou spustit videa, až jsem na to nakonec přišla.Problém byl v aplikaci Adblock plus, tak jsem ho „vypnula pro stránku Facebook“ a teď už je všechno v pořádku 🙂

anonym

a funguje vam prehravani videi na youtube.com ?? .. nebo je to stejna situace jako u fb ?