Avatar uživatele
hanka R+

Nefunguje mi FB…

muj kamarad řikal že si mam odstranit…některe veci…že zato mažou FB ..ja to nesmazala tět se tam nemužu dostat a facebook mi ukazuje tot to :Účet není k dispozici

Váš účet je dočasně nedostupný z důvodu údržby sítě. Měl by být znovu dostupný během pár hodin. Omlouváme se Vám za potíže.......­..myslíte že to bude ok…že tam maj jen problem ?
Doplňuji:
Frckar : Ano jeto tragedije,pač sem měla me kamardce pohlidat mimi..aby mohla na pracovní pohovor !! ale tět se sní nemam jak domluvit !!!!! víš !!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? 2vk2, chudst před 4634 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Frckar

Jaká tragédie!

Přesně, existují také mobily, takže určitě není problém kamarádce zavolat, či poslat sms. Je vidět, že trochu zkolabuje FB a půlka zěmekoule si může hodit mašli. Ten FB nám byl čert dlužen!

Jo a spíše než zajímat se o to, proč nejde FB byste si měla projet gramatiku. Ty hrubky přímo drtí!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

To zjistíš za pár hodin.

A pokud ne, tak napiš adminům na FB.
Doplňuji:
Přece není jen FB. Co běžný mail, ICQ, Skype nebo mob.tel.?

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MrGandy

Na co odstrnovat věci? A souhlasím tady s kolegou … – jaká tragédie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Jednoduche: me FB jede normalne. Zkuste ho spustit na jinem prohlizeci (Mozilla, Opera, Chrome, IE…) – pokud se ani tam vam nepujde prihlasit, tak pockejte do druheho dne.

A pro priste: facebook skutecne neni verohodne misto na domlouvani. Selze, kdyz je nejvic potreba. Doporucuji pro priste ICQ, Skype ci nejlepe mobil (pokud mate hlidat kamaradce dite, musite si ho na ni bezpodminecne vzit; nepredpokladam, ze se neco stane, ale kdyzby nahodou, tak zivot jejiho miminka je dulezitejsi, nez pracovni pohovor).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Mě také ne. A jsem za to rád, že nejsem ovce, která u něho vysedává každý den. Pokud to píše, že je údržba sítě. Tak to tam uklízečky glancují aby se to lesklo, až tuto síť napadnou hackeři

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek