réza9107

nedostupný účet na facebooku

když chci navštívit stránku fb naskočími, že je nedostupná. co s tím je?

Nejlepší odpověď
badisko

Nepouzivas nahodou Google chrom ? pokud ano vyzkousej jenej prohlizec …:D

Další odpovědi
NeřeknuCZ

Když nejsi přihlášená tak facebook někdy některé příspěvky, fotky nebo stránky nezobrazuje. Zkus se přihlásit a pak načíst znovu tu stránku :)

réza9107

já se přihlásím a ono mi to „řekne“, že je nedostupný účet, ale ža se za pár minut načte. uš to trvá asi přes 2 hodiny a nic