oskar

Když dostanu e-mail tak mi nejde otevřít

přiložený soubor.Před pár dny mi to ještě šlo.Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Arni

Takhle „na blind“ nelze konkrétně odpovědět. Nedělal jste nějaké úpravy v PC ?
Projeďte si nastavení. Nevím jestli emaily otvíráte přímo, např. na Seznamu nebo máte emailového klienta.
Každopádně jako nouzové řešení by mohlo pomoct uložit přílohu do PC, např. na plochu a tam by to již mělo jít. Ještě je tu otázka co je to za soubor. Myslím tím, jestli je Váš PC schopen tento typ souboru otevřít.

Další odpovědi
hanulka11

zkus dát povolit otevírání -ukládání příloh

anonym

to bude chtít víc informací, alespoň jaký používáš email (gmail, seznam, jiny …) jaky emailovy klient (web, thunderbird, outlook, …) ?