jiříí

Poradíte, když nejdou přehrávat videa na Instagramu?

pokaždé když narazím nebo kliknu na video na Instagramu tak mi spadne celý Instagram a zobrazí se hlavní obrazovka telefonu

Odpovědi
Bednaricek

Klasická rada nad zlato – odstraňte aplikaci a znovu si ji stáhněte. Nechce se mi věřit, že by váš telefon technicky nezvládal zátěž při spuštění videa na internetu. Padání aplikací je nejčastěji způsobené nedostatkem paměti pro výpočet operací (zkrátka když přístroj nezvládá). Přehrávání videa na instagramu není náročná operace, tudíž nevídím jediný důvod k problémům. Určitě bych nehledal chybu v aplikaci jako takové (Instagram jakožto gigant ve své sféře je technicky naprosto dokonale vyladěná aplikace).

Ronnie3697

Mně se u instagramu na starým mobilu vždycky zasekly videa tak po vteřině přehrávání a když jsem chtěl nahrát svoje video, tak instagram spadnul. Pak jsem zjistil, že je to tím, že mi instagram zaplnil paměť telefonu thumbnaily, zabíraly asi 1 GB, neměl jsem paměťovku, takže to pro mě bylo dost. A kvůli nedostatku paměti mi instagram nefungoval.
Nejjednodušeji jsem thumbnaily promazal přes aplikaci CCleaner.