alexandra

Instalace Mozilly Firefox.

Ještě jeden dotaz.Když budu instalovat novou Mozillu Firexof,tak mám tu starou napřed odinstalovat,nebo se to přepíše samo? Díky

Nejlepší odpověď
DDarent

Pokud jí máte, tak se to jenom extrahuje a nainstalujou se nový soubory!!! je to v podstatě Aktualizace

Další odpovědi
arygnoc

nakolik máte problémy s během aplikace, doporučuji odinstalovat a až potom instalovat.

AnnMary

Mě Mozilla dlouho báječně vyhovovala…pra­videlně jsem ji aktualizovala, ale časem my začla sekat PC. Proto jsem ji odinstalovala natrvalo a nainstalovala jsem OPERU a nyní mám také ještě GOOGLE CHROME :) a jsem nadmíru spokojená s obojím:)

Proto Mozillu nedoporučuji.