Avatar uživatele
pusinka50

Poslední dobou mi pojednou nepřehrávají na domovské stránce Seznam.cz, jak jsou dole vlevo videa ze Stream.cz

Po kliknutí na video se na nové stránce zobrazí jen černé pole videa. Nevíte, čím to může tak najednou z ničeho nic, být?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, NikkiHeat před 3677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Navrhuju vymazat dočasné úložiště prohlížeče (historie, cookies apod.) – v moderních prohlížečích jako je například Internet Explorer funguje klávesová zkratka Ctrl+Shift+Del k vyvolání příkazu smazat ony soubory.

Další možností je zkusit jiný internetový prohlížeč – například Mozilla Firefox či ten Internet Explorer.

Je také možné, že na vině je něco jiného, tady bych doporučil stáhnout aplikaci RSIT z http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/ a poslat mi na email bedy zavináč outlook tečka cz výpis info.txt a log.txt, vytvořený programem RSIT.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
NikkiHeat

zkus jiný prohlížeč, nejspíš máš zakázaný nějaký plugin, je třeba ty možnosti (a jejich spousta) nějak omezit.....jak říkám začni tím, že zkusíš jiný prohlížeč chrome, firefox, safari, explorer, maxton, opera apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Questman

Jop, máš Mozzilu, že?
Přesně tohle se mi stalo taky. Mě pomohlo browser odinstalovat (kompletně) a zase nainstalovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jé,to mě dělalo taky ale jen občas,přehrávala jsem si je v jiném prohlížeči(ope­ra)blblo to v IE.Včera mi soused přeinstalil OS a funguje všechno,taky to bylo už potřeba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krteczek

Mně zase stačí kliknout u videa na „komentáře“ a hned je zase nahoře zavřít křížkem.. pak už se video spustí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

Jo Bedy, ale to bych pro stáhnutí toho programu musela nejdřív vědět, jestli používám 32 nebo 64 megabitový systém, a to tedy nevím

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bedy

Stačí stisknout klávesovou zkratku s logem Windows+Pause|Break a tam to uvidíte. Tip: Máte-li Windows XP, tak na 99,9% budete mít 32bit.

Co se týká druhého příspěvku, Google Chrome má často problémy s přehráváním videa – jde o to, že nepoužívá originální Adobe Flash Player, který není vychytaný a třeba ti, co se chtějí koukat na videa ve vysoké kvalitě přes celou obrazovku, tak s tím mívají občas problém.

Řešení? 1) Zkuste jiný internetový prohlížeč, já doporučuji Internet Explorer – nejnovější verzi stáhnete z http://window­s.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

  1. Selže-li, pak zkuste ten RSIT a kouknu, jestli tam náhodou není nějaký problém.
  2. Pokud se nechcete pouštět do RSITu, zkuste odinstalovat Adobe Flash Player z prohlížeče (nebo aspoň jej dočasně zakázat). Řada stránek má videa v novém jazyce HTML5 – já sám Adobe Flash Player nainstalovaný nemám a ani mi nechybí.

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Mám prohlížeč Google chrom. Nikdo s notebookem nic nedělal, používám ho uživatelsky pořád stejně. Najednou mi z ničeho nic video.stream nepřehrává.

před 3677 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek