hovadix

YOUTUBE NEJDE VUBEC

dobry den panove a damy prosim vas jednoho krasneho dne jsem sel na YOUTUBE a najednou neslo zadne video ale vubec pise mi to AN ERROR OCCURRED, PLEASE TRY AGAIN LATER

Nejlepší odpověď
Miroslavst

mě jde taky. Máš to zkusit později. Asi to je nějaký rozbitý.

Další odpovědi
quentos

mně jde

fortin

Hovadixi, oni to mají rozbité. Oni to mají špatně. Přehraj v 360p. Nebo pro přihlášené nastavit pomalé připojení.

anonym

ale né,maká jako z praku:

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=NTt7eC­q02hM&feature=grec