Nejdou mi přehrávat žádná videa na internetu?

Když si pustím jakékoliv video(jak film tak videoklip) vždy se mi sekne celý počítač.Ani kousek se nenačte.Zkoušela jsem odvirovávat celý počítač,aktua­lizovat co se dá a nic.Prosím poraďte.Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Lenjička

Zkusila bych restartovat počítač a když to nepomůže tak přeinstalovat programy(proh­lížeče), ve kterých videa přehráváte.
Zkuste se také podívat do správce programů (Alt+Ctrl+Del) to záložky procesy jestli nemáte některé programy spuštěné vícekrát. Ukončit je a pustit znovu.

Další odpovědi
Michal Kole

asi nějaká nekompaktibilita mezi ovládači grafické karty, zvukové karty, kodeky a Windowsem.

Odinstalujte vše (grafiku, zvuk, kodeky,…), ručně smažte soubory co se sami nesmazali, dál vyčistěte registry např. programem ccleaner (www.ccleaner.com), pak si stáhněte z internetu nové verze ovládačů grafiky, zvukovky, kodeky a nainstalujte