mys

Proč mi nejde zvuk na youtube ?

Proč mi nejde zvuk na youtube,u ostatních aplikací v PC např. vinamp mi vše funguje.
Děkuji
Doplňuji:
na streamu to také nejde,aktualizoval jsem mozillu včera, myslel jsem že to pomůže ale bohužel

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud nesleduješ němý film, tak zkus kliknout na zvuk u videa na youtube. možná je vypnutý.
Já právě teď poslouchám písničku a funguje to.
Nebo zkus ještě nastavit v ovládání hlasitosti ve windowsech aby vše bylo zapnuté. Někdy je vypnutý zvuk pro přehrávání, ale cd jde.

Další odpovědi
fortin

Jestliže zvuk nejde ani na ostatních video serverech, (Stream), půjde o chybu v aktualizaci. Bohužel těžko říci které ale bylo podezření na IE8. Vyhledat skryté aktualizace, odinstalovat a aktualizovat znovu. Nastavení hlasitosti přehrávače Adobe Flash Player je stejné, sloučené pro všechny nainstalované prohlížeče. Proto když se tahle chyba objeví, nezmůžete s nastavením zvukové karty nebo jinými pokusy nic. Když se vám nepodaří najít a odstranit špatnou aktualizaci, zavčas najít poslední bod obnovení systému.
Doplňuji:
Jasan. Už jenom obnovit systém do doby kdy to bylo ok. U XP je obnovení lahůdka, u Visty problém, tam se do dřívějšího stavu (-do před 14 dny-) obnovit nedá.