samicek333

Nefungují mi videa na www.youtube.com, co s tím?

Dobrý den, úplně stejný problém tu měla jedna uživatelka už před rokem: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nefunkcni-youtube-nevite-kde-by-mohla-byt-chyba?podobna=1
Stránka se zobrazuje normálně, ale když chci přehrát video, dlouho se to načítá a pak tam skočí: Omlouváme se, došlo k chybě, zkuste to později. Používám Google Chrom a když jsem zkusila Internet Explorer, videa mi taky nešli, takže perohlížečem to nejspíš nebude. Videa mi šla normálně přehrávat a když jsem si pouštěla něco po pár hodinách, už to nešlo a myslím, že jsem žádná nastavení neměnila. Nevíte, co s tím mám dělat?
Děkuju samicek333
Doplňuji:
Ptám se znovu, protože tam u té otázky nejsou žádné odpovědi, které by mi pomohly.

Odpovědi
Jsemtady

Hele twn chrome ma v sobe zabudovane vse potrebne aby ti sly vcetne flashe.
Bud mas pomalej internetem tj. nejak aktualne zpomalenej, nebo celej pocitac.
Mno ale je mozne ze treba to video co chces videt je nedostupne. Zkus jina, zkus mensi kvalitu.
Jinak jsou rady bezne preinstalovat chrome. Flash, drivery na grafiku a zkontrolovat pripojeni, kabely restartovat modem atp.
Ale tim ze ri to hlasi to nejspis bude chyba youtube. Bud je v pripojeni mezi tebou a youtube nejaka anabaze a nebo je pretizene youtube, tedy to misto odkud ta videa sledujes nix v praze apod.
Nejsem si jist zda s tim muzes neco delat nez ty bezne veci.