Avatar uživatele
sofid

Jde vám spouštět videa na stream.cz?

Když kliknu na jakekoliv video, tak se mi neukaže ani okinko ve kterém má hrát prostě bílo… Máte taky takový problém?
Doplňuji:
Adobe flash player mám a na všech ostatních stránkách kde jsou nějaká videa mi to jde bez problému nevím čím to je taky mám nainstalovaný adblock takže jsem ho zrušil na strance streamu ale furt nic tak fakt potom nevím čim to to :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: sofid

Zajímavá 0 před 3841 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Napřed jsem se taky pousmál a řekl si něco o zavirovaném či jinak „zabetonovaném“ počítači. Jaké bylo moje překvapení, když se mi po pár hodinách otevřel Stream s úplně novým layoutem a mám přesně ten sám problém! (Windows XP, Firefox v poslední verzi.) Řešení tohoto problému je (alespoň u mě) jednoduché, je třeba v menu Firefoxu přepnout Zobrazení/Styl stránky na „Bez stylu,“ vše se jakýms způsobem zobrazí a po zpětném přepnutí na „Základní styl“ už to běží. Nicméně problém bude asi v zdrojovém html či php kódu webové stránky. To asi musí opravit Seznam.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Funguje bez problémů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terezie.k

Pokuď nemáš aplikaci Adobe Flash Player, tak ti to nepůjde, to je jasné. Zkus si ji nainstalovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Zkus reinsalovat Adobe Flash Player

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek