Pokročilý

Jde vám spouštět videa na stream.cz?

Když kliknu na jakekoliv video, tak se mi neukaže ani okinko ve kterém má hrát prostě bílo... Máte taky takový problém?
Doplňuji:
Adobe flash player mám a na všech ostatních stránkách kde jsou nějaká videa mi to jde bez problému nevím čím to je taky mám nainstalovaný adblock takže jsem ho zrušil na strance streamu ale furt nic tak fakt potom nevím čim to to :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Napřed jsem se taky pousmál a řekl si něco o zavirovaném či jinak "zabetonovaném" počítači. Jaké bylo moje překvapení, když se mi po pár hodinách otevřel Stream s úplně novým layoutem a mám přesně ten sám problém! (Windows XP, Firefox v poslední verzi.) Řešení tohoto problému je (alespoň u mě) jednoduché, je třeba v menu Firefoxu přepnout Zobrazení/Styl stránky na "Bez stylu," vše se jakýms způsobem zobrazí a po zpětném přepnutí na "Základní styl" už to běží. Nicméně problém bude asi v zdrojovém html či php kódu webové stránky. To asi musí opravit Seznam.

Další odpovědi:

Stříbrný

Funguje bez problémů.

Pokročilý

Pokuď nemáš aplikaci Adobe Flash Player, tak ti to nepůjde, to je jasné. Zkus si ji nainstalovat.

Pokročilý

Zkus reinsalovat Adobe Flash Player

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.