Zlatý

Dá se nějak stáhnout toto video ze stránek České televize?

> http://www.ceskatelevize.cz/…

Odpovědi:

Zlatý

Ano, jestvuje na internete dosť downloaderov platených aj voľných na sťahovanie ako napríklad FreeRapid downloader, prípadne downloaderové rozšírenia prehliadačov, ale vzhľadom na pravidlá stránky a Kodex uživateľa kontakt na konkrétny program nemôžem dať, čo keby ho tu niekto neskôr použil na nelegálne sťahovanie a ...
Ty divochu, ne, že budeš dělat se stahovačem nezákonné stahování

Jo,každý video se dá stáhnout,nebo alespoň nahrát.

Zlatý

pokiaľ u videa nie je tlačítko [stáhnoout]/[download] - nemožno. aspoň legálne.

pri inom spôsobe stiahnutia sa jedná o pirátstvo.

čím nechcem povedať, že sa videá nesťahujú a nedajú stiahnuť i nelegálne.

;-)

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

led: Já z ČT dřív normálně stahoval, ale to to pouštěl přes vindows media, kde se dala najít URL, pak překopali celé stránky a už to nejde;

a myslím že to ani přes ten FreeRapid nepude, protože tyhle ty aplikace tam prostě nenajdou žádnou adresu videa, když to jede přes flash, ani když si otevřu zdrojový kód stránky, tak se k žádnému souboru nedopátrám

Bronzový

ptáč

Stahování pořadu na disk k televizoru, nebo k té digitální krabičce je legální, do počítače zas ne? ČT posílá videa v krátkých dílech. Předtím prohlížeč odešle požadavek a přijme playlist. Ten se dá najít pomocí vývojářského nastroje a vložit ho třeba do VLC playeru a uložit. Sdělte mi nelegálnost, možná je nelegální si z nelegálně vysílaných pořadů cokoliv zapamatovat nebo vnímat.

anonym

Led,toto je trestné jak jste poradila Bolakovi.

Zlatý

led

Trestné je použitie na nelegálne sťahovania. Použila som len informácie z oficiálnych zdrojov a to nie je trestné.
Pokiaľ tvrdíte, že som urobila niečo trestné, uveďte znenie zákona a nahláste môj príspevok adminovy ako príspevok porušujúci platný zákon. Ak tak nespravíte a vaše tvrdenie je oprávnené stávate sa spolupáchateľom. Kto vie o trestnom čine a nepodnikne kroky na jeho zabránenie, prípadne na odhalenie páchateľa...

Zlatý

bolak

Jugar: a nějaká nejalová odpověď by nebyla? :)

anonym

Video pokud nejde stáhnout přímo ze stránek,můžeš si ho nahrát bandicamem.
http://www.bandicam.com/…

Zlatý

bolak

nic proti, taky když jdu z lesa s plným košíkem hub a sousedka na mě "jééé, kde jste to našéél?" rád odpovídám "v lese pani, v lese", nebo v obchodě jako první zákazník, kdy prodavačka vyzvídá "čím budete platit?", aby vůbec měla na vrácení, reaguji: "penězma", jen tentokrát bych to chtěl trochu konkrétněji..

anonym

Já šel z lesa včera a sousedku jsem nepotkal.

anonym

Nejalová ne,ale jen správná Boláku.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.