halamka99

Jak na stahování streamovaného videa?

U videa z archivu české televize mi nejde najít URL adresu videa. Jak mám stáhnout video (v pokud možno co nejlepší kvalitě) jiným způsobem, než přes programy jako ytd nebo net transport? nebo Kde najdu u tohoto videa zdrojový kód?

Odpovědi
arygnoc

použite vyhľadávanie na týchto stránkach.
už som tu dával návod 11376krát.

misskas

stahni firefox,pak spravce doplnku clipta toolbar kdyz budes na youtube nebo tak tak se ti dole napravo objevi kolecko ktere zachytava datove proudy ktere muzes stahnout (flash hry,FLV videa,MP4 videa,MP3 atd.)