bolak

Když chci stáhnout toto video z české televize přímo a nechci využívat programy k nahrávání dění na obrazovce…

…jak to udělat?

Třeba konkrétně tohle video > http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/100909259­08-vsechnoparty/206522161­600010/

Zkoušel sem ytdownloader a nettransfer, ten první hází chybu a ten druhej stahuje jen soubory s koncovkou htm, žádnej videosobor.
Doplňuji:
Pokračování v diskuzi.

Nejlepší odpověď
Braník

Jo je to tak jak píše 1564 ,já jen přikládám návod,jde to jen přes operu
http://www.ka­ris.ic.cz/?p=15
přes cache
Doplňuji:
já takto stahuju ,když se mi něco zalíbí

Další odpovědi
anonym

Je to tak, jelikož je to cachováno na straně serveru. Pro nás programátory je to jak bezpečný že nám video soubor nikdo neukradne tak i proto že především že je to rychlejší. Jako první to začalo využívat YouTube.

Ale kdyby jste využil vyhledávání tak by jste se dozvěděl ten návod který jsem tu psal. Ale ve zkratce – v Opeře (jediná to podporuje) si otevřete Cachované soubory a vyhledáte si soubor s koncovkou mp4 nebo flv a ten si stáhnete.

tekumseh

Já používám Replay Media Catcher, funguje bezvadně. Aktivuje se automaticky, stačí video v prohlížeči jen spustit a RMC pak už uloží celý stream. Klidně takto ukládám několik pořadů zároveň a není s tím žádný problém. Výsledek je stejný, jako když si to stáhneš z cache prohlížeče.

bolak

Braník: tak ten soubor tam není, je tam kupa JPGček, GIFů, PNG souborů, ale žádnej videosoubor, maximální velikost jednotlivejch souborů je cca 2 mega

vážně takhle stahuješ pořady z webu český televize? moc se mi to nezdá..

Braník

chlapče,denně sem vkládáš tolik otázek,že se nad tím někdy opravdu pozastavím a jen divím,čemu všemu vlastně nerozumíš,
a na jký kraviny se dokážeš zeptat,ty nechodíš do práce?návod jsem ti poslal,tak se trochu snaž ,ještě ti posílám jeden,ale je asi na zkušební dobu,pak si ho musíš zaplatit
NetTransport (3,4 MB). http://techne­t.idnes.cz/stah­nete-si-videa-z-archivu-ceske-televize-vime-jak-f8a-/software.aspx?c=A090922­_192905_softwa­re_dvr
tady je důkaz ,že to jde ,je to stažené z české televize jak sám vidíš,a je to funkční http://www.you­tube.com/watch?v=qXTjjeD­toA8,video jsem stahoval já

zjentek

tohle napsal někdo jiný, to nepsal braník, braník je hlupák. Všimněte si pravopisu braníka a tohoto příspěvku ..no way ,)

bolak

hochu, to si musíš umět zařídit, pracuj tak tvrdě jako já a každou hodinu ti zbyde 5 minut volnýho času a pak už je na tobě jak je využiješ, ale nesmíš se v tý práci válet :)

jinak o tom nettransportu už sem psal, že mi ukládá jen html soubory, nic víc, pošlu ti screen, abys pochopil co se ti snažím sdělit

bolak

I564: a kde přesně v opeře to najdu, ty cachované soubory?

badisko

http://wronski­.cz/jak-stahovat-videa-z-webu

bolak

no, on je prblém v tom, že když kliknu na video český televize, tak v tom novým formátu stránek se to nenačítá celý, vždycky jen ten kousek kterej přehrávám a něco málo za ním, takže v cachi to vlastně není uložený..