rtepp

Čím to že při přehrávání videa ze stream.cz někdy to napíše následující plugin selhal: Shockwave Flash.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Jako když Vám z ničeho nic spadne program.

Resetujte prohlížeč (ukončit a znova spustit) nebo celý Windows (resetovat PC)

Pokud to nejde na více stránkách tak je asi plugin nějak instalačně poškozen a je potřeba jej v ovládacích panelech odinstalovat, pak vyčistit registry např. CCleneanerem (www.ccleaner.com) a znova nainstalovat ze stránky www.adobe.cz

Další odpovědi
snookerballs

Vyčistit registry Auslogics registry cleanerem. www.auslogics.com