Avatar uživatele
M@XeLL

Léčí rakovinu javorový sirup + soda??

Má s tím někdo zkušenosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nevím co je na tom úsměvného. Úsměvné to muže přijít jenom tomu kdo si myslí, že ho nemůže nějaká vážná nemoc postihnout.
Javorový sirup za tepla smíchaný se sodou patří mezi přípravky, které se při onemocnění rakovinou podávají. Je to mimo jiné, Ovosan, Gesavit, Biobram, Betaglukany, Wobenzym atd. atd. Všechno je to nekřesťansky drahé. Rakovinu vyléčit neumí ale mohou dost podstatně prodloužit život!!!!!
Věřte mi, že pokud budete mít diagnostikovanou rakovinu , budete se chodit i pást na louku, pokud Vám někdo řekne, že mu to pomohlo.
Ten javorový sirup když Vám nepomůže tak neuškodí. Není ani tak drahý a soda je za pár šupů. Musí se ale soda dát do sirupu a celé to zahřát. Pozor nesmí se to přehnat nebo Vám to přepění.
Sám to všechno užívám včetně MMS, přesto že jsem chemik a vím co MMS vlastně je.

30 000 mě to stálo jenom letos od nového roku.

http://www.top­zine.cz/jedla-soda-a-javorovy-sirup-leci-rakovinu/

Užívám ho již tři roky kdy na internetu o to m nebyla ani zmínka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Kdyby léčily, tak se všichni s rakovinou uzdraví. Kdo ti tuhle blbost nakukal? Nezkoušíš nás?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Nevím, jestli zrovna javorový sirup a soda léčí rakovinu, ale pokud jsi o tom přesvědčen, že léčí, tak doporučuji pít 3× denně minimálně půl litru.
Nejlepší lék ať je to na cokoli je věřit, že to či ono léčí.
Pokud ti to pomáhá a neubližuje, určitě je to jen dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dcera to kupovala a dávala svému manželovi. Bohužel to nepomohlo.

Mám ale velmi dobrou zkušenost s Ovosanem při rakovině prostaty. Manželovi jsem ho podávala ve velkých dávkách, a to vždy po telefonické konzultaci na bezplatné lince 800 166 247 (p. Hrabcová).

Jsou to už ale 4 roky, takže nevím, zda tento kontakt ještě funguje. Ale zkus to.

I když tato záležitost nebyla zrovna levná (v té době cca 25 až 30 tisíc), určitě však stála za to!

Měj se hezky a držím palce,
Ina

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Mě to přijde úsměvné , promiň . Ale jak řekl miroslavst , tak to tak nějak bude , věř a víra Tvá tě uzdraví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

To je blbost, navíc každá rakovina má jinou příčinu ..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gobls

Jistě, že to všechno nějak léčí. Říká se tomu PLACEBO efekt.

před 2735 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kick882

DOPORUČUJI NanoKnife najděte si to na navinky.cz moje mamka uz asui na tu operaci pujde.. :)

před 4525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
miras

ano lečí já to vyskoušel a uspěl jsem.(papilarní karciodrom štítné žlazy)

před 4717 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví