Rozpustit 2 lžíce medu a lžičku skořice ve sklenici vlažné vody a vypít může odstranit infekce měchýře a močových cest?

Odpovědi
huxa

Naprosto parádně placebo efektem.

Drap

A ptáš se na co.

marci1

Skořice má antibakteriální a antiseptické účinky. Vyzkoušej a uvidíš. Na tyto problémy jsou výborné brusinky.

Zdroj: http://today-was-fairytale.blog­spot.cz/2013/12/­zazracne-ucinky-medu-se-skorici-nejen.html

Hornisse

Když to budeš pít hodně a často tak ano. Ale hlavní účinek bude mít samotná voda a mohl bys ji pít klidně čistou. Jde hlavně o „proplachování“ té oblasti. Med a skořice mohou pomoci, ale ne až tak zásadně.