aruallaf

Mám pupínky na stejném míste na krku a bolák za uchem?

Pupínky mám tak trochu pod uchem a ten bolák přímo na uchu ze zadu. Bojím se, aby to nebylo něco vážného.. třeba nějaké příušnice nebo tak, ale na ty jsem očkovaná :/

Nejlepší odpověď
Hamon

Slezte z toho ucha, Bolaku, vidim Vas!
Doplňuji:
Mimochodem, správnou odpověď uvidíš v zrcadle. My nemůžeme vědět, jestli je máš nebo nemáš.

Další odpovědi
brillant

Fundovanou odpověď dá jen lékař.

www

Když se bojiš, neptej se zde laiků, ale lékaře!

Doplňuji:
Nebo si snad myslíš, že i náhodně přítomný lékař dokáže diagnostikovat jakékoliv onemocnění tímto způsobem? Nelze!

kablik

když je to na hlavě, tak bych to typoval na nějakou pohlavní nemoc…