jirka F

má časté pití vody vliv na rýmu?

Dobrý den jsem nachlazení bolí mě v krku mám ucpaný nos a rýmu a kašlu tak se chci zeptat má nějak časté pití vody vliv na rýmu? a jak?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud nepiješ vodu ledovou, pak to vliv nemá…
😉
Na druhou stranu – jsi-li nemocný, musíš pít více – jednak se více potíš, jednak i sliznicemi vylučuješ vody více a také organismus potřebuje více ´proplachovat´.

Další odpovědi
ReHu

Na rýmu vliv nemá.
Pitný režim, a také klidový režim má vliv má vliv na celkové uzdravení.

marci1

Samozřejmě má. Pitím většího množství vody ( třeba s citrónem ) se z těla vyplavují škodliviny. 🙂