Natty*

Jaký je nejlepší TABLET?

Dobrý den,
mohli byste mi poradit, jaký tablet (ne Ipad) je nejlepší? Prosím Vás jak o rady obecné, tak o rady z osobní zkušenosti. Chtěla bych si nějaký pořídit. Nevíte, jaký je od Samsungu nejnovější, nejlepší…? Moc děkuji za jakékoliv rady.
Preventivně: V případě nezájmu nebo nelibosti na mou otázku laskavě neodpovídejte. Děkuji moc…
Doplňuji:
Chtěla bych hlavně vědět, jaké jsou nejnovější a nejvýkonnější ze SAMSUNGŮ. Jak jsem se již zmiňovala, nechci Ipad.

Nejlepší odpověď
Bedy

Jaké máte přesně požadavky? Co od tabletu očekáváte? protože spousta lidí chce furt něco nejlepšího nejnovějšího, ale oni to ani pořádně nevyužijí.

A zrovna Samsung bych si nekoupil, nemám s nimi moc dobré zkušenosti (hlavně teda s jejich mobily, to je otřes kolikrát).
Doplňuji:
iPad je dobrá volba pro ty, co chtějí něco kvalitního za dobrou cenu. Nebo se dají sehnat iPady starší genereace, které jsou výkonné, kvalitní a za dobrou cenu. Funkčně se vyhorvají většině prodávaných tabletů s Androidem…

Zajímavou volbou je i Blackberry Playbook – za výbornou cenu nabídne škálu funkcí a vysoký výkon.

No a k otázce – Vy chcete ten nejvýkonější, nejnovější – takhle se správně nevybírá – co třeba internet? Vystačíte si s Wifi nebo budete chtít i mobilní 3G internet? Co výdrž baterky? Co foťák/kamera? atd., atd.

Ale abyste se neurazila, tak nejlepší ze Samsungů je Galaxy Note, stojí kolem 12 000Kč.

Další odpovědi
lukas.lukas

Řeknu vám.. iPad.Je nejvýkonnější a vzhledově fakt moc pěkný, ale fakt drahý…
Mimochodem, ted nedávno vyšel iPad Mini.. přemyšlím o jeho koupí.. není ani moc drahý (jak se to vezme) má super rozměry a pěkný 🙂 https://www.smar­ty.cz/apple-ipad-mini-16gb-wi-fi-cerny/3566/Produkt

everest

není to moc známá značka ale mám ho a jsem spokojený Aoson M16

Razza

No, já si jeden pod stromeček přeju 🙂

A když to nebude iPAD nebo iPad mini, tak rozhodně aby měl aspoň Android 4, byl vícedotykový (multitouch), měl aspoň 1GHz procesor a když bude mít grafiku s 3D podporou, bude to na hry jen dobře. Pak už jen záleží na velikosti dipspleje jestli 7" nebo 10" (větší = dražší) a na velikosti paměti. Třeba Tablety Nova se dají pořídit už od 2litrů.