matej.kv

jaky je nejlepší tablet do 2000kč

tablet
Doplňuji:
aby mělandroid a nesekal se

Nejlepší odpověď
Orange

Žádný, za takovou cenu prostě není možné koupit slušné zařízení.

Další odpovědi
crissi

Goclever tab i71.

Doplňuji:
No, podle toho, co od něj očekáváš.

Anna007

http://www.da­tart.cz/Tablet-GoClever-TAB-R76-1KB-klavesnicove-pouzdro.html
tenhle je úžasnej, jak malý notebook, sice malinko nad 2000, ale to pouzdro stojí za to, máme ještě Yarvik, tak to můžu porovnat. Neseká se vůbec, lehounký, pěkně reaguje, všechny tlačítka fungujou, jak mají (oproti tomu Yarviku), má vstup na normální USB. A hlavně normální přístup na Google play, ne jako ten Yarvik, kde se to musí složitě instalovat.

Pyrotechnik

Za takovou cenu těžko seženeš tablet ,který by se nesekal… Připlať si ještě 1.000 kč a budeš mít na tenhle http://www.al­za.cz/nextbook-premium-7se-hd-d402786.htm ,lepší za takovou cenu nenajdeš.

Bedy

Ze zkuešností z našeho servisu můžu říct, že žádný. Pokud chceš solidní tablet, tak si nachystej aspoň nějakých 5 tisíc.
Pokud chceš něco takového laciného, počítej s tím, že to budeš muset pomalu s pravidelnou přesností resetovat do továrního nastavení (tak každý 3 měsíce dejme tomu) a taky počítej s tím, že tyhlety tablety jsou vyráběny z nejlacinějších materiálů-plastů, které moc nevydrží.
Též výdrž baterky je nízká a kvalita to samé – ty betrky rychel ztrácí kapacitu a za dva roky (pokud to tak dlouho vydrží) budeš muset mít tablet furt připojený k proudu, protože na baterku ti vydrží sotva 10 minut.

Toť mé zkušenosti.

michal00125

Osobně jsme se spokojil s overmax ov-tb-08.

anonym

Tab 179 stál 1600, hele, ve dne na to moc není vidět páč displej je konstrukčně dotykový na odporech, displeje s lepší svítivostí jsou s nějakým statickým dotykem tam chybí 1 vrstva takže svítí i pod slunce. To nevadí. Jo co vadí je u levnějšího nepřesnost ovládání. Takže přestaneš psát. Nebo použiješ Stylo, ale to ti poškrábe plastový monitor. Budou tam čáry. Nesmíš to strčit do zadní kapsy, jinak na to sedneš a oprava displeje stojí 600 Kč.
Smažme to, dá se popojít do stínu a v noci i levný tablet ozáří fasádu.

  1. Druh připojení přes WIFI? Odpověděli jste zde někdo tomu Matej.kv a věděli o čem to je? K využití tabletu je potřeba nějaké připojení k internetu, aby mohl využívat funkce které jsou jaksi základem. Jinak tablet postrádá smysl. On ti ten tablet ukáže free wifi třeba s názvem Hospoda na růžku ale s tabletem se nepřipojíš protože podporuje G, a jiné písmeno a N podporuje mobil s wifi. Je to nutné předem vyhledat na internetu a seznámit se s tím. Jo, je to tak, využiješ hotspot v autobusech Žlutý, ale ne veřejné wifi! Takže když nepotřebuješ wifi tam kde jsi, nepotřebuješ ani tablet. Protože ten se stává krásnou ukázkou nefunkční hračky na nádraží Florenc kde potřebuješ info a email, kor mapy google.
  2. Baterie jsou tak miniaturní, že nesmíš používat různé animované plochy, někdy nejde vypnout některé aplikace které jsi zapl ale nejdou vypnout a běží na pozadí. Třeba nejlevnější tablet s Androidem který je super ti přehraje nahlas filmy stáhnuté z Uloz.to, ale v pozadí běží nepotřebné aplikace. Přece kvůli tomu nebudu restatrovat systém, to je škoda energie. Ale při dobíjení, a to i dobrovolném, místo kde je baterie hoří, pálí, to nejde udržet v ruce. Ten akumulátor hoří. To je škoda že to tak dělají.
  3. Myslíš si, že když k tabletu máš takovou USB redukci na káblík na internet z routeru, že se připojíš? Omyl! To si s tím nerozumí. Takže když si zde na internetu, tedy na webu objednáš hry a aplikace pro svůj tablet z prodejny Androidu, musíš mít aspoň rychlé – to snad u nás něco takového neexistuje, připojení, to značí stahovat to někde na lavičce u nějakého domu. Jinak kromě Apps store si vše ostatní jako svoje soubory Pdf, txt, mp3, mp4, avi, kancelářské soubory a je jich víc přeneseš přes USB flesh pamětí.

Takže ti, co ti radili a pěkně, ti poradili. Abys utratil hodně peněz. Uvědom si k čemu budeš takový velký prkýnko používat. Zvolit notebook, nebo rovnou mobil.